APLIKACJE

Gotowe aplikacje, które przyspieszą działanie Twojej firmy

Odkryj możliwości systemu ecm365

POZNAJ GOTOWE APLIKACJE
Chmurki białe Chmurki szare

System ecm365 powstał za sprawą cennych doświadczeń zebranych w projektach Konica Minolta – stworzyliśmy go w oparciu o najlepsze praktyki, jakie wypracowaliśmy i widzieliśmy podczas wielu lat pracy z wiodącymi organizacjami na rynku.

Teraz system ecm365 jest dostępny w postaci predefiniowanych modułów biznesowych, które możesz łatwo i szybko wdrażać, wymieniać i dopasowywać do potrzeb swojej firmy.

HR

Urlopy

Przyjmuj, akceptuj i procesuj wnioski urlopowe bez używania papierowych formularzy. Dzięki systemowej kontroli procesowania wniosków masz pewność, że żaden dokument nie zostanie przeoczony, a pracownicy zdalni nie muszą dostarczać papierowych dokumentów do działu HR.

HR

Delegacje

Łatwo i sprawnie prowadź cyfrową akceptację i ewidencję delegacji służbowych. Z systemem ecm365 możesz rozliczać je na bieżąco i mieć pełny ogląd wszystkich delegacji, bez stosów papierowej dokumentacji.

Finanse

Faktury kosztowe

Automatyczny obieg faktur obniża koszty operacyjne firmy. Elektroniczny obieg faktur z możliwością śledzenia procesowania dokumentów gwarantuje, że żadna faktura nie zostanie zgubiona ani zapomniana. System umożliwia łatwy i kompletny dostęp z każdego miejsca z dostępem do Internetu – praca zdalna nie musi spowalniać procesowania faktur w Twojej firmie.

Finanse

Środki własne

System ecm365 umożliwia całościowy ogląd dokumentów, raporty/analizy bieżące i ogólne. Dzięki temu możesz efektywniej prowadzić ewidencję majątku firmy i sprawniej zarządzać finansami, nawet jeśli Twój zespół pracuje zdalnie.

ADMINISTRACJA

Archiwum zawsze pod ręką

Sprawny i szybki dostęp do każdego dokumentu. Elektroniczne archiwum z zaawansowanymi funkcjami organizacji, filtrowania i wyszukiwania pozwala na lepsze i wydajniejsze przechowywanie plików. Umożliwia natychmiastowy dostęp do każdego dokumentu w firmie i pozwala monitorować status aktywnych dokumentów, będących nadal w obiegu.

ADMINISTRACJA

Elektroniczna kancelaria

Koniec z zagubionymi listami, korespondencją bez odpowiedzi, czy urwanymi wątkami w komunikacji. Elektroniczna kancelaria umożliwia kompletny i niezawodnie monitorowany obieg całej korespondencji w firmie. Wyeliminuj raz na zawsze problem błędnego przekierowywania przesyłek, pism i dokumentów. Teraz masz pewność, że każdy list dotrze do adresata, nawet jeśli nie ma go na miejscu.

ADMINISTRACJA

CRU - centralny rejestr umów

Łatwo i sprawnie zarządzaj wszystkimi umowami i aneksami w firmie – bez konieczności fizycznego dostępu do papierowych dokumentów! Elektroniczny rejestr umów umożliwia sprawną i niezawodną kontrolę umów, monitorowanie ich statusu i przekazywanie do dalszego przetwarzania dokumentów bez ryzyka, że umowa zaginie lub utknie na którymś z etapów procesowania. Koniec z ręcznym wyszukiwaniem dokumentów

ADMINISTRACJA

Zamówienia

Zoptymalizuj realizację cyklu zakupowego w swojej firmie. Oferujemy w pełni kontrolowany system obiegu zamówień, zaprojektowany z myślą o potrzebach Twojej organizacji. To rozwiązanie umożliwi Ci bezpieczny, pewny i świadomy proces alokowania inwestycji. Zmaksymalizuj bezpieczeństwo swoich inwestycji nawet w najbardziej niepewnych okolicznościach.

ADMINISTRACJA

Uzgodnienie umowy

Elektroniczny proces uzgadniania umów jest znacznie szybszy od tradycyjnych form komunikacji i obiegu dokumentów oraz gwarantuje, że wszystkie strony w procesie będą pracować na aktualnej wersji umowy bez względu na to, gdzie się znajdują i czy mają ze sobą bezpośredni kontakt.

ADMINISTRACJA

Zlecenia serwisowe

System ecm365 umożliwia wygodną i łatwą rejestrację zleceń serwisowych. Szybki dostęp do wszystkich potrzebnych danych oraz przejrzysta komunikacja statusu projektu usprawniają proces obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego. Z systemem ecm365 masz gwarancję panoramicznego oglądu wszystkich raportów i danych serwisowych w całym procesie obsługi.

Ikona dedykowane

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Nasz zespół ekspertów w dziedzinie analiz technicznych, biznesu, zarządzania i programowania zapewni Ci wsparcie na każdym etapie projektowania i wdrażania rozwiązań stworzonych z myślą o Twojej firmie. Wolisz wdrożenie na własnych serwerach zamiast chmury? – doradzimy Ci i zbudujemy aplikacje w oparciu o Twoje wymagania biznesowe.

Wyślij zapytanie

Sytuacja na rynku i na świecie zmienia się dziś tak dynamicznie, że podjęcie odpowiednich działań i przystosowanie firmy do nowych warunków pracy może wydawać się wyzwaniem. Nasze pakiety usług konsultingowych to inwestycja, która pozwoli Ci wykorzystać wszystkie możliwości Twojej firmy. Z naszymi ekspertami uszczelnisz każdą lukę w procesie zarządzania organizacją. Możesz usprawnić procesy wewnętrzne między poszczególnymi pracownikami, zespołami, działami i poziomami firmy co pozwala oszczędzać czas, zwiększać bezpieczeństwo danych, usprawniać działanie całej organizacji i nieustannie zawyżać jakość usług, jakie oferujesz swoim klientom.

Tworzymy dedykowane procesy, mechanizmy i rozwiązania, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Dzięki przeniesieniu całego systemu do chmury wszystkie aplikacje umożliwiają dostęp zdalny z poziomu przeglądarki, a wszyscy pracownicy wewnątrz organizacji mogą korzystać z całego archiwum danych i dokumentów w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rozwiązania tworzymy z myślą o indywidualnych potrzebach Twojej firmy. Dlatego z nami otrzymujesz produkt przygotowany do działania w Twojej organizacji, bez niepotrzebnych aplikacji i modułów, z których nie będziesz korzystać. Płacisz za to, czego potrzebujesz – właśnie dlatego system ecm365 jest taki skuteczny.

Nasz zespół ekspertów przeprowadza kompleksowe szkolenia dla użytkowników naszych aplikacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Ty i Twoi pracownicy wykorzystacie wszystkie możliwości rozwiązania ecm365 do maksimum.

System ECM od Konica Minolta

Korzyści dla Twojej firmy

System ecm365 pomaga zarządzać bieżącymi procesami wewnątrz firmy. To unikalne rozwiązanie, dopasowane precyzyjnie do Twoich potrzeb, w atrakcyjnym modelu usługi płatnej miesięcznie bez potrzeby kupowania drogich licencji i serwerów.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dane przesyłane przez infrastrukturę ECM 365 są automatycznie szyfrowane, co uniemożliwia dostęp nieautoryzowanym użytkownikom.

Automatyczne backupy

Już nigdy nie grozi Ci utrata danych. Wszystkie dane są bezpieczne, bo system kopiuje je na bieżąco.

Wygodna płatność

Atrakcyjny ekonomicznie model usługi opłacanej w comiesięcznym systemie subskrypcji, bez zakładania serwerów, kupowania drogich licencji i wieloletnich zobowiązań.

Logo multiconsult

Opinie

Klienci, którzy korzystają z ECM od Konica Minolta

Testimonials person

Dostarczony system jest elastyczny i będzie go można łatwo rozwijać w zależności od zaistaniałych potrzeb biznesowych. Wdrażanie systemu przebiegło pomyślnie, a współpraca jest na najwyższym poziomie biznesowym.

Testimonials person

Zespół Konica Minolta przeszkolił naszych pracowników i zapewnia techniczą opieką nad każdym etapie użytkowniaka systemu. Wdrażanie sytemu przebiegło profesjonalnie.

Dziękujemy za wysłanie formularza

Usprawnij działanie swojej firmy od podstaw.

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, by wspólnie omówić potrzeby Twojej firmy.