Korzyści

Korzyści dla Twojej firmy

Co oferuje system ecm365?

Dowiedz się więcej
Chmurki białe Chmurki szare

System ECM od Konica Minolta

System ecm365 pomaga zarządzać bieżącymi procesami wewnątrz firmy. To unikalne rozwiązanie, dopasowane precyzyjnie do Twoich potrzeb, w atrakcyjnym modelu usługi płatnej miesięcznie - bez potrzeby kupowania drogich licencji i serwerów.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dane przesyłane przez infrastrukturę ECM 365 są automatycznie szyfrowane, co uniemożliwia dostęp nieautoryzowanym użytkownikom.

Automatyczne backupy

Już nigdy nie grozi Ci utrata danych. Wszystkie dane są bezpieczne, bo system kopiuje je na bieżąco.

Integracja z Office365

Twój Office 365 staje się częścią infrastruktury, dzięki architekturze nastawionej na integracyjność.

Dopasowuj, rozbudowuj, działaj

Dopasowujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb biznesowych – możemy je w dowolnej chwili rozbudować i wzbogacić o nowe funkcjonalności, które usprawnią działanie Twojej firmy.

Bez licencji i serwerów

System ecm365 został stworzony tak, by umożliwić pracę z dowolnego miejsca, mając dostęp do sieci – wszystkie aplikacje biznesowe zawsze pozostają w zasięgu ręki.

Przyjazny model płatności

Wygodna płatność w formie subskrypcji pozwala lepiej kontrolować wydatki oraz redukuje koszty utrzymania firmowej infrastruktury.

Działaj natychmiast

System ecm365 składa się z gotowych aplikacji i modułów, dzięki czemu rozwiązanie zaczyna działać natychmiast, a nasi eksperci mogą je szybko i łatwo wdrożyć w Twojej organizacji.

Rozwiązanie skrojone na miarę

Dopasujemy każdą aplikację wyjściową do konkretnych potrzeb Twojej firmy.

Dostęp z poziomu przeglądarki

System zapewnia bezpieczny dostęp online do wszystkich aplikacji systemu ecm365 w Twojej firmie. Pracuj z dowolnego miejsca i urządzenia – nie musisz się przejmować dostępem do biura.

PROSTE WDROŻENIE

Wdrożenie systemu w 3 prostych krokach

1

Kontaktujesz się z nami

Podaj swój adres e-mail w formularzu kontaktowym, a nasz konsultant odezwie się do Ciebie. Omówicie potrzeby Twojej firmy i wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie.

2

Konfigurujemy platformę

Następnie nasi eksperci przygotują dedykowaną platformę zarządzania, dostosowaną do konkretnych potrzeb Twojej organizacji.

3

System jest gotowy do pracy

Gotowe! Możesz zacząć działać.

Logo multiconsult

Opinie

Klienci, którzy korzystają z ECM od Konica Minolta

Testimonials person

Dostarczony system jest elastyczny i będzie go można łatwo rozwijać w zależności od zaistaniałych potrzeb biznesowych. Wdrażanie systemu przebiegło pomyślnie, a współpraca jest na najwyższym poziomie biznesowym.

Testimonials person

Zespół Konica Minolta przeszkolił naszych pracowników i zapewnia techniczą opieką nad każdym etapie użytkowniaka systemu. Wdrażanie sytemu przebiegło profesjonalnie.

Dziękujemy za wysłanie formularza

Usprawnij działanie swojej firmy od podstaw.

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, by wspólnie omówić potrzeby Twojej firmy.